تلفن تماس: 02144439193 |

شرکت کاوش رشد عوامل بهره وری
با سابقه ای طولانی در پیاده سازی سیستم های مدیریتی

تاریخچه

شركت كاوش (رشد عوامل بهره وري) در سال 1373 به منظور ارائه خدمات طراحي، مشاوره و آموزش در زمينه سيستم هاي مديريتي، كيفيتي و برنامه ريزي نيروي انساني تاسيس شد. اين شركت در سال هاي آغاز فعاليت خود موفق به كسب مجوزهاي زير گرديد:

 

خدمات ما

بازاریابی دیجیتال

اصطلاح بازاریابی دیجیتال (Digital Marketing) از دو دهه پیش تاکنون به عنوان زیر مجموعه ای از مدیریت بازاریابی و نیز مدیریت تبلیغات مورد اشاره قرار می گیرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

خدمات آموزشی

آموزش هاي اين شركت به صورت تخصصي و حرفه اي براي متقاضيان، در محل يا به صورت جمعي با كيفيت و هزینه مناسب اجرا شده و براي آنها گواهينامه معتبر صادر مي شود. دوره هاي آموزشي كاوش به سفارش مشتريان قابل اجراست.
برای دریافت لیست و عنوان دوره های آموزشی شرکت کاوش به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

خدمات مشاوره ای

ارائه خدمات مشاوره اي و كارشناسي به منظور طرحريزي و استقرار سيستمهاي مديريتي و كيفيتي. براي استفاده از خدمات كاوش، كافي است كه سيستم موردنظر خود را انتخاب كنيد. در اين صورت یک یا دو فرم در اختيار شما قرار مي گيرد كه با تكميل و فاكس آن ها به كاوش (شماره 44439193)، بلافاصله با شما تماس خواهيم گرفت و اقدامات بعدي را مشخص خواهيم كرد .

آمار خدمات طراحي، مشاوره و آموزش

Web design Istra

559+

شرکت و سازمان

در

734+

پروژه

تجربه کار

در طی 23 سال گذشته بيش از 734 سیستم مختلف مدیریتی در زمينه های زیر با استفاده از خدمات مشاوره اي و آموزشي كاوش در 559 سازمان بزرگ و كوچك از بخش دولتی، خصوصی و تعاونی استقرار یافته است.

ادامه مطلب
Pic

تجربه نشان از رویایی با چالش های مختلف است

مشتریان ما